05.02.2018

Mõmmikud ja Leiutajad võtavad osa Huvitava Bioloogia Kooli näpunukunäidendite konkursist!

Esmaspäeval, 5.veebruaril saatsid näpunukunäidendite konkursile „Pöialpoiss peab sünnipäeva” omaloodud näidendid Mõmmikute ja Leiutajate rühmad.

Huvitava Bioloogia Kool kutsus kõiki lasteaiarühmi osa võtma näpunukunäidendite konkursist „Pöialpoiss peab sünnipäeva”. Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud etenduse peategelaseks on valitud pöialpoiss kui pisike, kuid samas äärmiselt vilgas ja toimekas lind. Need iseloomuomadused samastuvad hästi eesti rahva olemusega. Näpunukkude näidendid on meie kõige pisemate kingitus eesti rahvale. 

Konkursi eesmärgiks on lasteaialastele tutvustada meie tavalisemaid linde ja nende elukombeid. Loomingulise tegevuse kaudu soovitakse lasteaialastes kujundada loodusest hoolivaid hoiakuid.

Väikesed näitlejad said lustida ja lisaks hulganisti uusi teadmusi juurde. Kas Teie teadsite, et pöialpoiss on kõigest 2 eurose mündi suurune ja et ta on terves Euroopas kõige väiksem lind? Leiutajad ja Mõmmikud nüüd teavad😉"

Näpunukunäidendite „Pöialpoiss peab sünnipäeva” hääletus on alanud. Hääletada saab nii, et lähete Huvitava bioloogia kooli FB lehele ja videote alt leiate näidendid. Pelguranna Lasteaiast osaleb vanemas vanusegrupis Leiutajate ja nooremas Mõmmikute rühm💙 Lemmiku poolt saate hääle anda nii, panete lihtsalt like👍🏻

Mõmmikute näidend ja Leiutajate näidend

                       Toredat näidendite vaatamist;
                                                           LIKE 👍🏻 vajutamist.


Edu meie Mõmmikutele ja Leiutajatele!!!