02.11.2018

Mudila helkuripuu

Hingedepäeval avame kõikide lastega koos lasteaia HELKURIPUU

Hingedepäeval avame kõikide lastega koos lasteaia HELKURIPUU. 

2018. a. oktoobrikuus toimus Tre Raadio, SA Pärnapuu Arenduskeskuse, Türi Noortekeskuse ja Eesti Avatud Noortekeskuse Ühenduse eestvedamisel algatus "100 Helkuripuud Eesti 100. sünnipäevaks". Algatuse eesmärgiks oli tõmmata juubelisügisel senisest enam tähelepanu turvalisusele liikluses. Oma Helkuripuu registreeris üle 160 kogukonna kõikjalt Eestist.

Jätkame seda algatust oma lasteaia üritusega "100 helkurit Mudila lastele Eesti 100. sünnipäevaks"  hingedepäeval 2. novembril 2018.  Mudila helkuripuuks saab sel päeval Niine maja suure värava kõrval olev pihlakapuu.

Iga rühm kogub alates 29. novembrist kodudes üleliigseid või poest ostetud helkureid, et need 2. novembri hommikul lastega ühiselt riputada Mudila helkuripuule. Lasteaia poolt kingime 75 helkurit, mida me üles ei riputa, 3 vanema rühma lastele. Teised pere liikmed, kellel ei ole veel oma helkurit, saavad õhtul koju minnes helkuripuult kaasa võtta meelepärase helkuri, millega end pimedal ajal liikluses nähtavaks teha.

Kutsume kogu Mudila lasteaia peret (lapsed, lapsevanemad ja personal) tähistama hingedepäeva, pöörama tähelepanu ohutusele liikluses ja andma oma panuse helkuripuu loomisele.

Teeme üheskoos Mudila säravamaks ja ohutumaks!