22.06.2017

Munitsipaalpolitsei soovib kõigile turvalisi pühi

Tallinna munitsipaalpolitsei soovib kõigile linlastele meeleolukat jaanipäeva ja Võidupüha. Kuna linnas toimub mitmeid jaani- ja Võidupüha üritusi, siis on kohane meelde tuletada - kui te lähete üritusele autoga, siis jälgige hoolega liikluskorraldusvahendeid ning järgige parkimisreegleid. Vältige kaasliiklejate autode kinniparkimist ja parkimist haljasaladel.

 Varasemate aastate praktika näitab, et inimesed kipuvad väiksemaid jaanilõkkeid tegema ka kohtades, kus seda kindlasti teha ei tohi k. a. rõdud, mererand, metsaalune või linnuvaatlusala.

Vastavalt Tallinna linna heakorraeeskirjale on avalikus kohas on lubatud lõket teha ja grillida ainult linna rajatud ja märgistatud lõkkeplatsil, mujal avalikus kohas on selleks vaja keskkonnaameti eelnevat luba.

Samuti palub mupo jälgida, et lustakas peomeeleolus ei loobitaks laiali prahti, olmeprügi ega risustataks asjatult linnaruumi.
Mupo patrull ning infotelefonid 14410 ja 6619860 töötavad tavapärase graafiku järgi ja hoiavad jaaniõhtul- ning ööl silma peal kõigil rikkumistel.

 Veel kord, meeleolukat ja turvalist jaanipäeva.