10.04.2019

Mupo inspektorid tõid Euroopa Taekwon-do meistrivõistlustelt koju kaks pronksmedalit

Aprilli algul Itaalias Riminis toimunud ITF Taekwon-do Euroopa meistrivõistlustelt tõid mupo noorsootöö sektori inspektorid koju kaks pronksmedalit.

Vjatšeslav Ištšik saavutas sparringus III koha ning sai EM-i pronksmedali kehakaalus 85 kg, võites Rumeenia, Inglismaa, Tšehhi ja Bulgaaria- ja jäi poolfinaalis vaid napilt alla Ukraina sportlasele.

Vladislav Žarov saavutas sparringus samuti III koha ning sai EM-i pronksmedali kehakaalus 78kg, olles võidukas Inglismaa, Tšehhi, Ukraina, Bulgaaria vastu ja kaotades Venemaale.

Mõlemad noormehed on aastaid tegelenud võitlusspordiga ning treenivad oma treeninggruppides Taekwan-do noorsportlasi. 

Munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere sõnul on noormeeste saavutused tunnustust väärt, seda enam, et võistlusteks treenimine ja võistlustel osalemine toimub kõik oma vabast ajast. Ka nüüd olid noormehed puhkusel.  „Ikka väga hea tunne on, kui sinu organisatsioonis töötavad lausa Euroopa tasemel tegijad. Noorsootöö sektoris igapäevaselt alaealistega kokku puutudes on nad parimaks positiivseks näiteks sellest, kuhu noor inimene võiks pürgida, selle asemel, et nurga taga salaja suitsu teha või päevad läbi ninapidi telefonis-arvutis istuda“.

Uudise rubriigid: