27.12.2017

Mupo kiri jõulumees Äffyle!

Lugesime Postimehest jõulumees Äffy tegemistest ja pidime kurvastama. Nimelt ei ole Munitsipaalpolitsei armsale Äffyle trahvi teinud. Mitte kunagi ei ole! Kes saakski nii toredale ja töökale jõulu-töömesilasele liiga teha? Poed ja poeümbrused sagimist täis, parkimiskohti napilt. Pigem oleme sarnaselt politseiga silma kinni pigistanud, kui Äffy kinkide peale- või mahalaadimiseks oma auto veidi valesse kohta on parkinud. Sest me teame - see on ju Äffy!

Äffy.jpg

Kui aga jõulumees on parkimise eest tasuda unustanud, siis selle pahanduse eest nõuavad temalt trahviraha ja aru hoopis Ühisteenuste töötajad. Ja see on hoopis teine firma ja teine töö. Ühisteenuste töö on pärida aru ja trahvida kui autojuht on parkimise eest maksta unustanud või parkimisaeg on üle läinud või kui ta meelega parkimise eest maksmist eirab.

Mupo ülesanne on Tallinna linnas hakkama saada valesti parkimistega – see on väga suur probleem ja moodustab 90% meile tehtavatest väljakutsetest. Kes pargib invakohal, kes lillepeenras, kes keelava märgi all, kes jalakäijate ülekäigurajal, kes haljasalal, kes on teised autod kinni parkinud, kes on nii parkinud, et kiirabi ja päästeautod mööda ei pääse. Jõuluajal on meie ülesanne kaubanduskeskuste ümbruses parkimiskaost ennetada. Ja sellel ajal on meil tööd sama palju, kui tublil Äffyl!

Meie kõigi poolt jõulumehele head töötuju ja vastupidamist.

Ilusat ja turvalist aastavahetust!

Loe Postimehest artiklit, mille lõpp Mupot kurvastas ja mis lausa nõudis Äffyle lohutava vastuskirja saatmist:

https://pluss.postimees.ee/…/hoiatus-asjad-mis-jouluvana-pa…