30.05.2018

Mustamäe Avatud Noortekeskuses avati muusikatuba

29. mai õhtupoolik tõi Mustamäe Avatud Noortekeskuse bändiruumi avamisele hulga noori muusikahuvilisi.

„Muusika on rõõmu jaoks,“ ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats ruumi pidulikul avamisel ning avaldas lootust, et vastvalminud muusikatuba hakkab parimal moel tööle ning MANKist võrsub juba õige pea kirkaid talente kas või saatesse „Eesti otsib superstaari“. Õhtu jooksul sai nautida noorte muusikute etteasteid, suupisteid ning suhkruvatti. Mustamäe „Ellujääjate“ programmi muusikajuhendaja Kaspar Tamburi eestvedamisel toimus ka meeleolukas muusikaviktoriin, mille peaauhinnaks olid eratunnid vabalt valitud muusikalise instrumendi õppimiseks.

Suure tänu nii Mustamäe Avatud Noortekeskusele kui ka Mustamäe Linnaosa Valitsusele bändiruumi valmimise toetamise eest ütlesid nii Mustamäe „Ellujääjate“ programmi juht Liis Teras kui kõik kohalviibinud.

 

Mustamäe "Ellujääjate" programmi tegevuste toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

MANK.bändiruum.jpg