01.06.2021

Mustamäe Keskuses tähistatakse lastekaitsepäeva tasuta kontserdiga

1. juunil toimuvad Mustamäe Keskuses (A. H. Tammsaare tee 104a) tasuta lastekaitsepäevale pühendatud kontsert ja põnevatest tegevustest tulvil kava.

Teisipäeval, 1. juunil korraldab Mustamäe Linnaosa Valitsus koostöös Mustamäe Noorte Nõukoguga Mustamäe Keskuse II korrusel populaarse noortebändi “Around the Sun“ kontserdi, kuhu on teretulnud kõik muusikahuvilised Mustamäe noored. Lisaks kontserdile on kavas tasuta töötoad, mustkunstniku esinemine, saab mängida erinevaid mänge ja teha näomaalinguid. Noori ootavad põnevad loosimised, auhinnad ja üllatused.

„Mustamäe Linnaosa Valitsus on alati, aastast aastasse korraldanud lastekaitsepäeva puhul linnaosa lastele ja noortele põnevaid üritusi. Kuna eelmisel aastal pidime piirangute tõttu piirduma online formaadiga, siis tänavu on topelt rõõm, et saame taas pakkuda meie linnaosa noortele võimalust tulla kohale ja kõikides tegevustes ise vahetult osaleda. Usun, et see on täpselt see, mida noored vajavad peale kurnavat digiõppe aastat.“

Suur osa Mustamäe noortele ja lastele suunatud suvetegevustest hakkab sel suvel toimuma Mustamäe Keskuse II korrusel lastekaitsepäeval avatavas Noorteklubis. Lisaks meelelahutusele ja kohtumispaigale pakub Noorteklubi juunikuu tegevuskava ka palju huvitavaid spetsiaalselt noortele disainid tasutakoolitusi, sh meedia- ja projekti kirjutamise koolitusi.

„Kevadine kontaktõppe periood jäi kõigile teadaolevatel asjaoludel lubatult lühikeseks, mistõttu pakume suvel noortele tavapärasest rohkem võimalusi, kus enda silmaringi laiendada ja omavahel kohtuda. Lisaks Noorteklubi tubastele ettevõtmistele pakub Mustamäe Avatud Noortekeskus (MANK) rohkem sportlikku ja mängulist tegevust nii Mustamäe spordipargis kui vihmase ilma korral MANK-i ruumides“, selgitas linnosa vanem Lauri Laats.

„Mustamäe Keskusel on suur rõõm toetada meie kogukonna lastele suunatud projekte. Loodame, et nii lastekaitsepäeva kui meie ruumides kogu suve vältel tegutsema hakkavat Mustamäe Noorteklubi saadab edu ning sellest saavad kasu ja rõõmu võimalikult paljud meie linnaosa lapsed ja noored“, kommenteeris Ruth Andresen, Mustamäe Keskuse tegevjuht.

Head lastekaitsepäeva ja tere tulemast Mustamäe Noorteklubisse!

Uudise rubriigid: