01.02.2017

Mustamäe Laste Loomingu Maja talvekontsert „Kallile sõbrale“

5. veebruaril algusega kell 12 ootab Mustamäe Laste Loomingu Maja huvilisi Vene Kultuurikeskusesse (Mere pst 5) tasuta talvekontserdile „Kallile sõbrale“.

Kontserdist võtavad osa Mustamäe Laste Loomingu Maja (MLLM) erinevate ringide õpetajad ja õpilased: laste- ja noortekoor „Hellas“ oma solistide ja mudilastega (õp A. Kaidja, M. Rotselain), tantsuring „Filigraan“ (õp N. Tšalaja);  estraaditantsukool „Peppy Dance“ (õp O. Juškova); klaverisolistid (õp T. Tamme, E. Janno); koreograafiaring „Pääsuke“ ja sportlikud tantsud (õp S. Ilvese); muusikaring „Donotka“ (õp V. Pritsõk-Kiryakova); kitarriring (õp M. Kuusler); showtantsuring „Jete“ (õp D. Senkel ja E. Rüütli); arendusring „Mina ja maailm“ (õp E. Reinkort); teater „Naeratus“ (õp T. Tomilova); pühapäevakool ja muusikateater (õp T. Pekarskaja); kostüümiteater (õp J. Tsarenko).

Kontsert annab lastele hea võimaluse saada esinemiskogemusi, näidata oma esinemisoskust ja -julgust ning toime tulla suure lava ja kontserdisaali tingimustes. Ka juhendajatele on see huvitav väljakutse, kuna annab uusi võimalusi oma ideede realiseerimiseks.

Kõigil lastevanematel on võimalus jälgida toimuvat avaramates ja mugavamates tingimustes, et kaasa elada oma laste ja kogu MLLM tegemistele. Kokkuvõtteks liidab kogu see suur üritus, tegutsemine ühise eesmärgi nimel nii MLLM õpetajad, lapsed kui ka vanemad ühtseks koolipereks.

Kontsert on mõeldud kõigile Mustamäe elanikele ja on tasuta.

 

 

Uudise rubriigid: