02.06.2021

Mustamäe Linnaosa Valitsus tähistas suurejooneliselt lastekaitsepäeva

1. juunil toimus Mustamäe Keskuses (A. H. Tammsaare tee 104a) Mustamäe Linnaosa Valitsuse poolt korraldatud populaarse noortebändi “Around the Sun“ tasuta kontsert ning sisutihe lastekaitsepäevale pühendatud kava

Külalised said osaleda erinevates tasuta töötubades, vaadata mustkunstniku esinemist, mängida erinevaid mänge ja teha näomaalinguid. Mustamäe Linnaosa Valitsus loosis lastekaitsepäeva puhul välja vingeid noortepäraseid auhindu: 5 kvaliteetset KFD Young Gunz Skateboard rulat. Lohutusauhindadena loositi välja 5 Mustamäe Keskuse kinkekaarti.

„Mustamäe Linnaosa Valitsus on alati, aastast aastasse korraldanud lastekaitsepäeva puhul linnaosa lastele ja noortele põnevaid üritusi. Kuna eelmisel aastal pidime piirangute tõttu piirduma online formaadiga, siis tänavu on topelt rõõm, et saame taas pakkuda meie linnaosa noortele võimalust tulla kohale ja kõikides tegevustes ise vahetult osaleda. Usun, et see on täpselt see, mida noored vajavad peale kurnavat digiõppe aastat.“

Suur osa Mustamäe noortele ja lastele suunatud suvetegevustest hakkab sel suvel toimuma Mustamäe Keskuse II korrusel lastekaitsepäeval avatavas Noorteklubis. Lisaks meelelahutusele ja kohtumispaigale pakub Noorteklubi juunikuu tegevuskava ka palju huvitavaid spetsiaalselt noortele disainid tasutakoolitusi, sh meedia- ja projekti kirjutamise koolitusi.

„Kevadine kontaktõppe periood jäi kõigile teadaolevatel asjaoludel lubatult lühikeseks, mistõttu pakume suvel noortele tavapärasest rohkem võimalusi, kus enda silmaringi laiendada ja omavahel kohtuda. Lisaks Noorteklubi tubastele ettevõtmistele pakub Mustamäe Avatud Noortekeskus (MANK) rohkem sportlikku ja mängulist tegevust nii Mustamäe spordipargis kui vihmase ilma korral MANK-i ruumides“, selgitas linnosa vanem Lauri Laats.

Mustamäe Linnaosa Valitsus soovib tallinlastele head lastekaitsepäeva ja kutsub noori vastavatud Mustamäe Noorteklubisse Mustamäe Keskuse II korrusel!

Foto: Ilja Matusihis / Pealinn ja Svetlana Aleksejeva

Uudise rubriigid: