12.09.2019

Mustamäe korraldab laupäeval retropäeva

Laupäeval, 14. septembril algusega kell 12 tervitab Männi park kõiki neid, kes minevikku mäletavad ja olnud aegadest lugu peavad. Mustamäe retropäeval saab näha vanu autosid ja uunikumbusse, peetakse vanavara- ja sügislaata, avatakse ajaloonäitus, külla tulevad Leopold ja Äpu ning Gena ja Potsataja jne. Retropäeva peaesineja on igihaljas ansambel Laine.

„Igasügisene Mustamäe päev on linnaosas juba pika traditsiooniga vabaõhupidu,“ räägib linnaosa vanem Lauri Laats, „ja sealt vist hakkaski hargnema mõte, et kui teeks seekord retropäeva. Vaataks ajas tagasi, meenutaks 60–70-ndaid ja varasemaidki aegu jne. Idee tuli ilmselt õigel ajal ja oli teostumiseks küps, sest väga hästi hakkasid asjad arenema – kohe haakusid vanade autode klubi Muhuauto ja Timeless oma retrobussidega, koostöös Linnamuuseumiga toome kohale ajaloonäituse „Elu unistuste Mustamäel“, mis pakub vaatajatele kindlasti nii äratundmisrõõmu kui ka üllatusi. No ja omaaegsed multikad, ETV lastesaated – neist on tänaseks päevaks saanud ju puhas klassika. Tegevust ja vaatamist jätkub kõigile, lisaks toimub ju ka suur vanavara- ja sügislaat, kirglikud ostlejadki ei pea retropäevas pettuma.

Nii et, head mustamäelased, aga miks mitte ka huvilised mujalt: olete eeloleval laupäeval kõik oodatud Mustamäele Männi parki ja ma luban teile, et teid ootab suurepärane päev!“

 

Mustamäe retropäeva avab Kaitseväe Tallinna Maleva orkester, toimuvad erinevad võistlused, osalejaid ootavad auhinnad ja üllatused.

Retropäeva lõpetab 17.30 algav kontsert, kus lavale tulevad ansambli Laine säravad daamid.

Retropäev on kõigile tasuta, olete oodatud!

NB! Külalistel tasub kohale tulla ajastuhõngulistes kostüümides – on lootust saada ära märgitud ning pälvida preemia!

ML2019.9.RetropäevUunikumbuss.jpg

ML2019.9.Retropäev.Uunikumbuss 2.jpg

Uudise rubriigid: