24.07.2020

Mustamäe korraldab noortele tasuta jalgrattakoolituse

Laupäeva, 25. juuli, keskpäeval algab registreerimine Mustamäe Linnaosa Valitsuse korraldatud tasuta jalgrattakoolitusele, kuhu on oodatud kõik 10–15-aastased rattasõiduhuvilised mustamäelased.

„Mustamäe Linnaosa Valitsus peab väga oluliseks oma piirkonna laste turvalist käitumist liikluses,“ kommenteerib algatust linnaosavanem Lauri Laats, "just seetõttu otsustasimegi koostöös politsei ja maanteeametiga korraldada meie rattasõiduhuvilistele noortele 3.–12. augustil tasuta jalgrattakoolituse, mis lõpeb jalgratturi juhiloa teooria- ja sõidueksamiga. Pole kahtlust, et pärast kursuse läbimist on noortel tubli eeldus saada tõeliselt kultuurseteks ja osavateks jalgratturiteks!"

Jalgratturi koolitus toimub Mustamäe Linnaosa Valitsuses (E. Vilde tee 118) ajavahemikus 3.–12.august kahes rühmas: üks kursus õpib tööpäeviti kell 10.00–13.00 ning teine kell 14.00–17.00. Kursus lõpeb jalgrattaloa teooria- ja sõidueksamiga ning piduliku tunnistuste jagamisega!

Registreerimine algab laupäeval, 25. juulil, kell 12.00. Laats soovitab huvilistel kiirustada, sest kohtade arv kursustel on piiratud ning kirja saab ennast panna 50 last.

Jalgratturi sõiduluba on kohustuslik 10 kuni 15-aastastele.

Koolitusel osalemise tingimused:
1. On vajalik baassõiduoskus.
2. On tarvis oma kaitsekiiver.
3. Lapsevanema nõusolek (registreerimiseks on vajalikud nii lapse kui lapsevanema andmed).
4. Koolitus ja eksam toimuvad eesti keeles.

Koolitus on kõigile tasuta - kõik kulud kannab Mustamäe Linnaosa Valitsus, oma jalgratta olemasolu ei ole vajalik.

Registreeruda saab ajavahemikus 25.—29. juuli või kuni kohti jätkub. Registreerimine algab laupäeval, 25. juulil, kell 12.00 SIIN: Registreerimine

Uudise rubriigid: