31.05.2017

Mustamäe lasteaedade laulupeoke

 31.mail 2017 toimus Tallinna Liivaku Lasteaia õuealal juba kuuendat korda  Mustamäe lasteaedade laulupeoke pealkirjaga "Siin on hea..." 
Laulupeokesel osalesid  12 Mustamäe lasteaedu dirigent Valter Soosalu taktikepi all, RKS Leigarid lasteaiarühm ja Rahvakultuuriselts Koidupuna tantsijad. 

Meie lasteaeda esindas seekord Männikese rühm.

Suur tänu toreda esinemise eest!
Juhendaja: muusikaõpetaja Liis Trep

Õpetajad: Liina Pals ning Julia Rodivagina
Täname Männikese rühma lapsi, õpetajaid ning lapsevanemaid!

Täname ka Mustamäe Gümnaasiumi õpilasi, kellelt me saime  kingituseks „Etno“ komplektid, mis koosnevad stiliseeritud rahvariietest, sõlgedest ja kraaplaudadest.

Pidu algas kell 10.30 rongkäiguga Tallinna Saksa Gümnaasiumi staadioni kõrvalt ning kell 11.00 hakkas kõlama laul Liivaku lasteaia õuealal.

Tore oli vaadata, kuidas rahvariietes lapsed hakkasid Saksa Gümnaasiumi esisele platsile kogunema, et koos lõbusas rongkäigus puhkpilliorkestri saatel peo toimumise paika –Tallinna Liivaku Lasteaia õuele – marssida. Rongkäigu eesotsas oli silt laulupeokese logoga ja traditsiooniline laulupeokese tuli. Iga lasteaia võis ära tunda oma lipu järgi.

 

Tallinna Liivaku Lasteaed on laulupeokesi korraldanud juba viiel korral. Esimene Mustamäe lasteaedade laulupeoke toimus juba 2004. aastal, idee autor on Liivaku lasteaia muusikaõpetaja Sirje Jõeleht.

 „Tulge laulupeokest kuulama, tulge laulupeokest vaatama...” – nii kõlab laulupeokese tunnuslaul. Laulu sisse põimitakse iga laulupeokesega uus salm, mis tuleneb peol esitatavast laulumängust.

Vaata pilte siit