13.07.2018

Mustamäe paigaldab uusi pinke ja prügikaste

Juulikuus on Mustamäel käsil linnaruumis ülioluliste objektide arsenali täiendamine - meie pargid ja tänavad saavad juurde nii pinke kui prügikaste.

Uute pinkide paigaldamist alustati juba möödunud aastal, siis sai linnaosa 105 uut pargipinki. 

 

"Linnaosa ajalehe juuninumbris palusin mustamäelastel teada anda, kus nende arvates napib meie parkides, tänavatel jm pinke ja prügikaste, kus vajaksid olemasolevad remonti või väljavahetamist," ütleb Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. "Väga aktiivselt osaleti taas, suur tänu kõigile, kelle näpunäidetest oli abi. Suvine Mustamäe on ilus ja roheline, inimesed armastavad siin jalutuskäike ette võtta, mitte ainult auto või bussiga punktist A punkti B kimada. Ja selge on see, et siin peab olema ka piisavalt võimalusi jalga puhata. Tänavu saab Mustamäe juurde 70 täiesti uut pinki, üle paarikümne vana pargipingi on läbinud asjatundliku remondi ja saanud väljanägemise, mis ei jää uuele alla.

Vanemaid pinke on Mustamäel palju, loodame neile kõigile sügiseks anda uue kuue. Loomulikult leiavad pinkide kõrval koha ka uued prügikastid – et Mustamäe oleks puhas ja jääks puhtaks.

16. juulil algavad Mustamäel ka Parditiigi pargi renoveerimistööd, sinna paigaldame 70 uuest pargipingist 20 ning loomulikult ei jää paigaldamata ka prügikastid.“   

Uudise rubriigid: