01.08.2020

Mustamäe suur lõikuskuu loos! Loosime välja Mustamäe Elamus Spa külastajakaarte!

Suvi on pööranud näoga sügise poole: alanud on augusti- ehk lõikuskuu. Ja kuna suveilm meid sel aastal alati ei hellita, siis suvepuhkust võib päästa, näiteks, spaa külastus!

Mustamäe Linnaosa Valitsus loosib oma Facebooki aktiivsete jälgijate seas välja 3 külastajakaarti meie linnaosas asuvasse Eesti suurimasse spaa- ja saunakeskusesse Elamus Spa (Akadeemia tee 30).

Et võita endale Elamus Spa kinkekaart (20 EUR), selleks ei ole vaja teha midagi muud, kui olla Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki sõber (pane Mustamäele LIKE 👍), jagada avalikult oma Facebooki lehel seda postitust ning kirjutada kommentaaridesse, keda Sa endaga spaasse kaasa kutsuksid, ja juba tuleval reedel, 7. augustil, võibki Fortuna naeratada just Sulle! 😉

Elamus Spa asub Mustamäe Elamuste Keskuses (Akadeemia tee 30), kaasaegses meelelahutus- ja spordikompleksis, kuhu mahuvad Eesti suurim spaa- ja saunakeskus, Eesti suurim 16 rajaga bowlingusaal, Eesti suurim batuudikeskus, Baltikumi moodsaim võimlemissaal ning värskelt sisustatud jõusaal ja trenniruumid.

Soovime Sulle kaunist suvejätku ja head loosiõnne!

Mustamäe Facebook

Uudise rubriigid: