28.05.2017

Mustamäe tähistab oma 55. sünnipäeva

Sel nädalavahetusel tähistab Mustamäe 55. aasta möödumist linnaosa ehituse algusest.

Mustamäe linnaosa vanema Helle Kalda sõnul on 55 aastane Mustamäe piisavalt nooruslik, et muutuda veelgi kaunimaks ja inimsõbralikumaks, samas küps selleks, et olla parim paik elamiseks.

„Meil on uued kaubanduskeskused, TTÜ ja Tehnopol, suurepärased koolid ja piisavalt rohelust. Vabariigi 100. aastapäevaks on valmimas vee- ja spordikeskus ning uus kultuurikeskus, mille ruumes hakkab tööle ka linnaosa valitsus. Selle aasta lõpus avab uksed moodne meditsiinikeskus ning algamas on esimese parkimismaja ehitus“, sõnas Kalda.

Mustamäe tervis pole veel kunagi olnud nii hea kui praegu. Ent meie suurimaks rikkuseks on inimesed, toredad mustamäelased, keda tahame koostöö eest tänada nädalavahetusel toimuva toreda perepeoga,“ selgitas Kalda.

Mustamäe 55. aastapäeva pidu algab Männi pargis 27. mail kell 12 suure kommisaluudiga ja lõpeb 28. mail Reet Linna kontserdiga. Sinna vahele jäävad toredad ettevõtmised ja kontserdid igale vanusele ning maitsele. 27. õhtul kell 18 tervitab mustamäelasi tegevlinnapea Taavi Aas ja vabaõhulaval etendub Ain Mäeotsa lavastuses Loone Otsa kirjutatud Mustamäe lugu.

Mustamäe ootab sünnipäeva pidama!

KOGUPEREFESTIVAL (Keskuse tn vabaõhulaval)

KAVA

Pühapäev, 28. mai

12.00 KALEVI KOMMISALUUT

13.00 LASTEKOLLEKTIIVI ESINEMINE

14.00 LASTETEATER SÕBER ETENDUS „KOHT PÄIKESE ALL“

15.00 MESIKÄPA JA DRAAKONI LASTEJOOKSUD

16.00 LASTEKOLLEKTIIVI ESINEMINE

17.00 LAPSED JOONISTAVAD HIIGELPIKA SÜNNIPÄEVAPILDI

18.00 REET LINNA KONTSERT