05.11.2021

Mustamäe uisupark avab oma uksed 20.11 kell 12.00!

Eelmisel nädalal alustasime meie traditsioonilise Mustamäe uisupargi ehitamist (Vilde tee 69).

2019. aasta detsembris esmakordselt avatud uisupargist on kahe aastaga saanud mustamäelaste ja meie külaliste lemmik talvine ajaviitekoht ning uue hooaja avamist ootavad pikisilmi nii suured kui väikesed mustamäelased.

Hea jää, imeilus valgustus, meeldiv muusika ja suurepärane atmosfäär toovad loodetavasti ka sel aastal naeratuse näole igale uisutajale!

Ka sel aastal ehitatakse liuvälja äärde paviljon ning paigaldatakse turvakapid, kuhu saab vajadusel jätta oma riideid, kotid, jalanõud või muud isiklikud asjad. Kui oma uiske kaasas pole, saab uisud laenutada. Laenutada saab ka abiraami ning kohapeal on võimalik uiske teritada.

Samuti jätkab oma tööd tänavakohvik Kooker, mille koogimeistrid hoolitsevad selle eest, et maitsvad minipannkoogid ja kuumad joogid täidavad kõhud ja puhkepausid.

Uuendusena – mis kindlasti teeb palju rõõmu nii väikestele kui suurtele uisutajatele – pannakse liuvälja keskele suur kaunistatud jõulukuusk!

Nagu esimesel pildil näha, ehitustööd edenevad jõudsalt ning Mustamäe uisupark (E. Vilde tee 69) teeb uksed esimesetele külalistele lahti juba laupäeval, 20. novembril kell 12.

Lisainfot Mustamäe Uisupargi (E. Vilde tee 69) kohta vaata palun: https://uisupark.ee/mustamae-uisupark/

Peatse kohtumiseni jääl!
Ilusat nädalavahetust soovides

Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Uudise rubriigid: