19.04.2021

Mustamäel algavad kvartalisiseste teede korrastustööd

„Sel nädalal algavad Mustamäe kvartalisiseste teede taastusremonttööd, mille käigus uuendatakse teekatet, vajadusel vahetatakse äärekive ja tehakse muid vajalikke töid,“ rääkis Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. Ta lisas: „Ehitustöid teostavad sel aastal OÜ Inforoad ning AS Tref Nord ja tööde lepinguline tähtaeg on oktoobris.“

Teetööd toimuvad graafiku alusel ning esimesena alustatakse Akadeemia tee 32 ja Akadeemia tee 34 esiste teede taastusremonttöödega. Ehitustöid teostab OÜ Infraroad. Ehitustööd plaanitakse lõpetada maikuu keskpaigas.

Vabandame ehitustöödega kaasnevate võimalike ebamugavuste pärast ning loodame mõistvale suhtumisele. Palume järgida objektidel ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid!

Vastavalt tööde kulgemisele teavitame teede taastusremonttööde alustamisest uutel objektidel elanikke ja ümberkaudseid korteriühistuid. Täiendavat informatsiooni järgnevate objektide kohta ja tööde detailsemat kirjeldust saab vaadata Tallinna operatiivinfo registrist https://opinfo.tallinn.ee/kaart?m=108.

„Käesoleval aastal on Mustamäe kvartalisiseste sõidu- ja kõnniteede rekonstrueerimistöödele planeeritud kokku 1,6 miljonit eurot, mis parandab Mustamäe teeolusid tuntavalt,“ ütles linnaosa vanem.

Uudise rubriigid: