14.06.2018

Mustamäel sai allkirjad oluline koostöölepe

Täna, 14. juuni hommikul kutsus Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats ühise laua taha politsei, mupo ja turvafirma G4S esindajad, et arutleda linnaosa turvalisuse ning avaliku korra tõhusa kaitse üle. Kohtumisel allkirjastati ka koostööleping Mustamäe Linnaosa Valitsuse ning Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri vahel.

Lääne-Harju politseijaoskonna juht Veiko Randlaine rääkis politsei võimekusest tänasel päeval, tõstes muuhulgas esile abipolitseinike osakaalu ja tähtsust avaliku korra tagamisel. Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats väljendas heameelt selle üle, et koostöö õiguskaitseorganitega on Mustamäel tõhusalt toiminud ning avaldas lootust, et äsja sõlmitud koostööleping sätestab edaspidiseks veelgi avaramad võimalused, kuidas tagada linnaosas avalik kord ja turvaline linnaruum.

„Kindlasti katsume ka omalt poolt igati toetada ja soodustada abipolitseinike tegevust,“ ütles Lauri Laats, „koostööleping lubab meil ka omalt poolt ergutada oma panusega silma paistnud abipolitseinikke.“

 

Koostööleping jõustus allakirjutamise hetkest ja on sõlmitud 31. detsembrini 2023.

Juuni alguses sõlmis Mustamäe Linnaosa Valitsus patrullteenuste lepingu ka turvafirmaga G4S, kes kohustus teostama igapäevaselt patrullkäike Mustamäe jalakäijaterohketes kohtades, erilise tähelepanu all on Szolnoki piirkond, Mustamäe turu piirkond (Lehola peatused ja Vilde tee Maxima XX), Tammsaare keskuse ümbrus, Männi park, Sütiste Maxima X ümbrus, Lepistiku park, Parditiigi park ja Sääse Maxima X ümbrus.  

Koostööleping MLOV ja PPA.14.06.2018.jpg

MLOV ja PPA.14.06.2018.jpg

Uudise rubriigid: