21.02.2018

Mustamäel tehti täna ajalugu – startis Kino 65+

Täna, 21. veebruaril kell 10 sai Mustamäe Apollo Kinos kokku märkimisväärne hulk väärikas eas mustamäelasi – ning linnaosa valitsuse uus, Eesti Vabariigi juubelile pühendatud kinoprojekt Kino 65+ särava stardi.

Apollo Kino Telia saali kogunesid inimesed, kes soovisid suurel ekraanil näha Eesti-Soome-Saksamaa koostöös valminud mängufilmi “Vehkleja”, Saku saal oli tulvil publikut, kes olid registreerunud Aleksei Utšiteli kõmulisele filmile „Matilda“. Linnaosa vanem Lauri Laats kinnitas, et eakate kino käivitamisega tehakse täna Mustamäel väikest viisi ajalugu.  

„Mustamäel ei ole eakate kino kunagi olnud – ja olgem ausad, ka päris oma kaasaegne kino on meil alles kaks aastat,“ ütles Lauri Laats. „Mustamäel läbi viidud küsitlused näitavad, et väärikas eas mustamäelaste huvi sellise kino vastu – ja ehk kindlasti ka vajadus kooskäimise, ühiste elamuste järele – on suur. Panimegi siis pead kokku ja otsustasime, et teeme ära! Kuna meil on käsil Eesti Vabariigi juubeliaasta, siis hakkab Kino 65+ toimuma kaks korda kuus terve aasta vältel, veebruaris on seansid 21- ja 28-ndal.“

Kinoseansid on mustamäelastele vanuses 65+ tasuta, aga loomulikult tuleb ennast eelnevalt registreerida telefonil 645 7500.

„Veebruarikuu seansid täitusid paari päevaga, nii et ka märtsikuul tasub kiirustada,“ pani linnaosa vanem Kino 65+ publikule südamele. „Märtsis ootab Kino 65+ huvilisi samuti 21. ja 28. kuupäeval, huviliste soove arvestades on kavas näidata režissöör Oleg Trofimi uut mängufilmi „Jää“ ja režissöör Joe Wrighti inspireerivat ja dramaatilist linalugu „Süngeim tund“. Jälgige reklaami – ja kohtumiseni Kinos 65+!“

kino65+ 2.jpg