10.05.2022

Musumägi muutub üheks õhtuks õdusaks jazziklubiks

Tallinna Kesklinnas asuval Musumäel kõlab Tallinna päeva pidustuste raames sel laupäeval, 14. mail mõnus jazzmuusika.

„Kuigi Tallinna päev on 15. mail, alustatakse sünnipäevale pühendatud sündmustega juba varem. Nii näiteks muutub laupäeval linna südames asuv Musumäe haljasala üheks õhtuks omamoodi hubaseks jazziklubiks, kus igaüks saab nautida imeilusat muusikat solist Marianne Leiburi ja saksofonimängija Raivo Tafenau esituses,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Musumägi ei ole kontserdi asukohaks valitud sugugi mitte juhuslikult. Selliste sammudega soovib Kesklinna valitsus puhuda parki sisse uue elu ja tuua linnakodanikud kohati unustusehõlma vajunud pargialale tagasi. Lisaks sellele, et elanikud saavad taasavastada Musumäge, väheneb seeläbi ka noorteseltskondade õhtusteks kogunemisteks vajalik privaatsus.

Tasuta kontserdiga tehakse algust 14. mail kell 18.00 ning üritus kestab umbes tund aega. Mõnusat atmosfääri lisaks muusikale loob ka spetsiaalselt selleks õhtuks paigaldatud erivalgustus. 

„Nüüd on igaühel hea põhjus igapäevastest käiguteedest veidi kõrvale jääv roheala enda jaoks taasavastada ja seda külastada. Ootame kõiki Musumäele, et veeta üks mõnus kevadõhtu hea muusika saatel,“ lisas Haukanõmm.

 

Uudise rubriigid: