21.05.2018

Mutionu lasteaia huvitegevuste õhtu tõi lavale lapsed ja täiskasvanud

3. mail 2018 korraldas Tallinna Mutionu Lasteaed traditsioonilise huvitegevuste õhtu. Publiku ette astusid lasteaia huviringide lapsed, külalised, vilistlased, vanemad ja õpetajad, kes olid harjutanud kordi, tunde, nädalaid või isegi aastakümneid.

Kontserti alustasid tugevustreeningu lapsed, kelle juhendajaks treener Margus Lillinurm. Muusikalise vahepalaga esinesid konkursi „Laulukarussell 2018“ Kristiine linnaosa eelvooru võitjad 3-7-aastaste laste seas Ats-Aaron Õnnis ja Kertu-Liis Õnnis. Nende esituses kõlasid tuntud lauluviis „Kungla rahvas“, filmist „Kevade“ tuttav kandlelugu „Imeliku polka“ ja laul „Kinga-rock“.

Paljud tüdrukud unistavad balleti tantsimisest, kaharas balletiseelikus üle lava hõljumisest, varvaskingadest. Järgmistena kutsutigi lavale väikesed ja suured baleriinid (juhendas õpetaja Mall Noormets), kes graatsiliselt jooksid, hüppasid ja end justkui vibuna painutasid. Silmailu pakkusid ka Mutionu lasteaia perele külalised – noored võistlustantsijad tantsukoolist „Laguun“ (juhendas treener Erika Kappet).

Eelmisel kevadel sündis lasteaias rahvatantsukollektiiv „Mutid ja onud“, kes tunnevad rõõmu Eesti rahvatantsudest ja ühisest liikumisest. Tänavu üllatas publikut neljast paarist koosnev lastevanemate ja õpetajate tantsurühm (juhendaja Mall Noormets) tantsudega „Vanaisa polka“ ning „Mulgi polka“.

Huvitegevuste õhtul sai näha palju häid sooritusi, kõik esinejad olid vapramad kui usuti ja targemad kui arvati.

 

Tagi Viilmaa, Tallinna Mutionu Lasteaia direktor

Uudise rubriigid: