15.11.2021

Töökorraldus nov., 2021

Lugupeetud lapsevanemad!

Teavitame, et alates 17.11.2021 on Loitsu lasteaia töökorraldus järgmine:

LASTE VASUVÕTMINE

AIARÜHMAD:

Kell 06.30-07.30 toimub aiarühma laste vastuvõtt rühma välisukse juures. Selleks tuleb fonolukust valida lapse rühma number ja oodata lapsele vastu tulevat rühma töötajat. Kell 7.30 kuni 08.15ni toimub laste vastuvõtmine õues. Alates kell 8.15st ja erijuhtumite korral võtab juhtkond ja muusikaõpetaja lapsed vastu peaukse kaudu.

SÕIMERÜHMAD:

Kell 06.30- 08.15ni toimub laste vastuvõtt rühma välisukse juures. Juhul kui rühmas on palju lapsi ja õpetaja on üksi, lubame vanema (kes kannab maski) lapsega rühma riietusruumi. Alates kell 8.15st ja erijuhtumite korral võtab juhtkond ja muusikaõpetaja lapsed vastu peaukse kaudu.

ÕHTUNE LASTE ÜLEANDMINE:

AIARÜHMAD:

Laste üleandmine toimub rühma väliukse juures (fonolukust valida lapse rühma number ja öelda oma lapse nimi). Selleks, et te ei peaks väisukse juures kaua ootama, soovitame teil õpetajale ette helistada rühma telefoninumbril  5-10 minutit.              Erandolukorras võivad rühmad ka õhtul õues olla, nt need rühmad kes ujumise tõttu hommikul õues ei käinud.

SÕIMERÜHMAD:

Õhtune laste üleandmine sõimerühmas toimub endiselt rühma välisukse juures. Juhul kui pärast 17.00 on rühmas palju lapsi ja õpetaja on üksinda tööl,  lubame vanema (kes kannab maski) riietusruumi.

NB! Endiselt ei lubata lasteaeda haigusnähtudega lapsi (köha, nohu, palavik jms). Kui laps on haige, siis on õpetajal kohustus laps koju saata. Lasteaia õppetöös osalevad vaid terved lapsed ja töötajad.

 

Tallinna Loitsu Lasteaia juhtkond