28.08.2020

Muudatused Tallinna ühistranspordiliinidel alates 01.09.2020

Alates 1. septembrist 2020. a läheb Tallinna ühistransport üle talvisele töökorraldusele, millega seoses muutuvad paljude bussiliinide ning köigi trammi- ja trollibussiliinide söiduplaanid.

Bussiliin nr 12 rakendatakse tööle laupäeviti ja pühapäeviti.

Bussiliinile nr 24A Iisandub täiendavaid väljumisi bussiliinilt nr 24.

Bussiliin nr 25 suletakse seoses selle liini väljumiste Iisamisega bussiliinile nr 20A. Sellest tulenevalt tiheneb tööpäeviti (päevasel ajal) bussiliini nr 20A intervall.

Bussiliini nr 37 liikumistee muutub Mustamäe linnaosas, liin ei teeninda enam Keskuse,

Liivaku ja Vambola peatuseid. Lisanduvad peatused: Lehola, Kesk-Mustamäe, Männi, Keemia, Raja (Zoo suunal) ja Mustamäe, mis on liini löpp- ja algpeatus. Uus peatus KeskMustamäe asub Mustamäe teel (E. Vilde tee ja Keskuse tänava vahelisel löigul) mölemal söidusuunal.

Bussiliini nr 65 liikumistee muutub. Alates 1 1 .05.2020 kehtima hakanud ajutisest liikumistee muu.datusest saab alaline liikumistee. Löpp- ja algpeatuseks on Seli, liin ei teeninda enam Ümera, Raadikusilla, Kiviku, Mustakivi, Mahtra, Raadiku, Ümera ja Varraku peatuseid. Lisandunud peatused: Lendtähe, Tähesaju tee ja Taevapuna.

Bussiliinile nr 66 Iisandub Punasel tänaval Mustakivisilla peatus.

Bussiliinile nr 73 Iisandub tööpäeviti täiendav buss, millega seoses tiheneb tippajal söidugraafik.

Söiduplaanidega, sealhulgas liinide liikumisteede ja peatustega, on vöimalik tutvuda Tallinna linna veebilehel :

Seoses algava kooliaastaga teenindavad alates 1 . septembrist öpilasi taas koolibussid liinidel Viimsi keskus - Balti jaam, Tammneeme - Balti jaam ning Tiskre - Balti jaam. Koolibussiliinide liikumisteedes ja söiduplaanides muudatusi ei esine. Kogu info koolibusside kohta (sh söiduplaanid) on leitav siit: https://www.tallinn.ee/est/koolibuss.

Turvalist kooli algust!

Tallinna Transpordiamet

Tel 640 41 21, 640 4627, 640 4536

         Transpordiamet               Tallinna Transport      transport.tallinn.ee

Uudise rubriigid: