28.08.2020

Muudatused Tallinna ühistranspordiliinidel alates 1.09.2020

Alates 1.septembrist 2020. a läheb Tallinna ühistransport üle talvisele töökorraldusele, millega seoses muutuvad paljude bussiliinide ning kõigi trammil-ja trollide sõiduplaanid.

Bussiliin nr 12 rakendatakse tööle laupäeviti ja pühapäeviti.

Bussilini nr 37 liikumistee muutub Mustamäe innaosas, liin ei teeninda enam Keskuse Liivaku ja Vambola peatuseid, Lisanduvad peatused: Lehola, Kesk-Mustamäe, Männi  Keemia, Raja (Zoo suunal) јa Mustamäe, mis on liini lopp- јa algpeatus.  Uus peatus Kesk -Mustamäe asub Mustamäe teel (E. Vilde tee ja Keskuse tänava vahelisel lõigul) mõlemal sõidusuunal.

Sõiduplaanidega, sealhulgas liinide liikumisteede ja peatustega, on võimalik tutvuda Tallinna veebilehel: https://transport.tallinn.ee/

Seoses ehitustöödega Taludevahe tänaval suunatakse alates 08.09.2020 tööpäeva algusest kuni 11.09.2020 tööpäeva lõpuni bussiliin nr 4 ja koolibuss Tiskre piirkonnas ümbersõidule, ära jääb liikumistee Taludevahe tänaval.

  • Liikumistee Tiskre suunal: Rannamõisa tee, Vahepere tänav
  • Peatused: lõpp-peatus Tiskre Vahepere tänaval
  • Liikumistee Väike - Õismäe suunal: Vahepere tänav, Rannamõisa tee
  • Peatused: ära jäävad Keskpäeva tee ja Tiskre peatus Rannamõisa teel

Seoses algava kooliaastaga teenindavad alates 1. septembrist õpilasi taas koolibussid liinidel Viimsi keskus-Balti jaam, Tammneeme-Baalti jaam ning Tiskre-Balti jaam.  Kogu info koolibusside kohta (sh sõiduplaanid) on leitav siit: https://www.tallinn.ee/est/koolibuss

Turvalist kooli algust! 

Uudise rubriigid: