14.06.2018

Muumide rühma eriline lõpupidu

Eelmisel nädalal oli meie lasteaias taaskord lõpetamas järgmine lend, et sügisel kooliteed alustada. Seekordne pidu oli eriline nii mitmeski mõttes.

Muumide rühma lõpupidu toimus kolmapäeval, 06. juunil. Pidu oli seekord veidi teistmoodi, kuna aktuseosa toimus meie kõrvaltänavas asuvas Kannikese lasteaias. Miks siis just selline ostus? Kuna meie lasteaial ei ole head suurt saali, kus pidulikumaid üritusi läbi viia, olid meie naabrid nii lahked meid vastu võtma ning lubasid ruume kasutada. Idee katsetada veidi teistsugust varianti tuli lõpurühma õpetajatelt.

Peale aktust tuldi ühise rongkäiguga lasteaeda pidu jätkama. Lapsi ootas ees pidulaud ning põnev aardejaht, mille lapsevanemad olid ette valmistanud.

Seekordne pidu oli lisaks kõigele veel eriline selle poolest, et peole olid tulnud kõik meie lasteaias töötanud vabatahtlikud. Esimene vabatahtlik Malela, kes Muumide rühmas alustas, tuli kohale Hispaaniast vahetult peale ülikooli eksameid. Matuš, kes eelmisel aastal rühmas töötas, oli samuti kohal. Tema hetkel elab ja töötabki Eestis. Ja meie praegused vabatahtlikud Beatriu ja Melike olid ka peost osa saamas. Sellist hetke on vist tulevikus raske oodata, seega oli see meie kõigi jaoks väga eriline hetk.

Loomulikult nautisid lapsed kõike seda samuti suur rõõmuga.

Pidu lõppes piduliku tordi söömisega.

õppealajuhataja Karin Pero