29.04.2022

Muusikafestival «Vikerkaar»

2014. aastast heaks traditsiooniks saanud muusikafestival „Vikerkaar“ kutsus aprillis hariduslike erivajadustega lapsi oma musikaalseid ja tantsulisi andeid ette näitama.

Seekordne festival toimus veebis ning parimad esinemised on järelvaadatavad YouTube'i kanalil „Vikerkaar 2022. Galakontsert“ (https://youtu.be/iMSR2BuA-cc).

Festivali osalejad on lapsed, kes vajavad sotsiaalset kohanemist soodustavat abi. Festival kaasab lapsi loomeprotsessi, annab neile võimaluse tunda end näitlejana ning laseb lastel end emotsionaalselt väljendada. Muusika ja festival ühendavad meid, loovad kevadise meeleolu ja muudavad maailma enda ümber ilusaks.

Festivali korraldajad tänavad aktiivse osalemise eest Tallinna Kadaka Põhikooli, Järveotsa Lasteaia, Liikuri Lasteaia ja Mustakivi Lasteaia lapsi, kas esinesid imelistega etteastetega ning õpetajaid, kes valmistasid väikesi artiste hiilgavalt ette. Samuti täname Lasnamäe linnaosavalitsust toetuse eest. Festivali osalejad said Lasnamäe linnaosavalitsuse poolt diplomi ja maiustusi.

Soovime kõigile uusi loomingulisi kõrgusi ja ootame huviga edasist koostööd!

Festivali autor: Tallinna Lindakivi Lasteaia direktor Tamara Krõssina

Korraldajad: Tallinna Lindakivi Lasteaia muusikaõpetajad Irina Fadejeva ja Maria Kondratjeva

Uudise rubriigid: