11.05.2018

Nädalavahetusel asfalteeritakse Haabersti ristmikku

Reedel 11.05 ja pühapäeval 13.05 on planeeritud asfalteerida Paldiski mnt ringilt kesklinna suunas minevaid sõiduradasid. Suletud on vaskpöörded nii Mõisa tänavale kui ka Mõisa tänavalt kesklinna poole. Tavaliiklus suunatakse ümber Vabaõhumuuseumi tee kaudu Paldiski mnt-le, bussid sõidavad kesklinna poole ringristmiku kaudu.

Laupäeval 12.05 on planeeritud asfalteerida Paldiski mnt linnast väljuv suund ring – K-rauta keskuse juurde rajatud uus ristmik. Samal päeval asfalteeritakse ka viadukti linnast väljuvat suunda. Ümbersõit ringilt Keila poole on suunatud läbi Ehitajate tee ja Õismäe tee. Teelõik suletakse reede öösel vastu laupäeva.

 Pühapäeval 13.05 asfalteeritakse Paldiski mnt linnast väljuv suund, K-rauta keskuse juurde rajatud uus ristmik kuni objekti lõpuni (Euro Oil tankla). Asfalteeritakse ka pöörded Inchape BMW keskuse juurde ja Mõisapõllu tänavale. Suletud on pööre Paldiski maanteelt Mõisapõllu tänavale. 13.05 on suletud pööre Mõisapõllu tänavale Paldiski maanteelt.

Liiklejatel palume jälgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid ja ümbersõidu tähised. Kui võimalik, siis soovitatakse eeloleval nädalavahetusel  Haabersti ristmiku piirkonda vältida.

Uudise rubriigid: