09.10.2019

Nädalavahetusel selguvad Tallinna meistrid kettagolfis

Eeloleval nädalavahetusel, 12. ja 13. oktoobril toimuvad Järve discgolfipargis esmakordselt Tallinna lahtised meistrivõistlused kettagolfis.

„Hea meel on tõdeda, et tänavu kevadel Kesklinnas valminud Tallinna suurim kettagolfipark võõrustab nüüd juba niisugust esinduslikku võistlust, mille on heaks kiitnud rahvusvaheline discgolfi assotsiatsioon. Nii selle rajatise kui ka võistluse korraldamise eest väärib tunnustust Nõmme discgolfiklubi Drive In. Loodame, et Coolbet Järve discgolfipark muutub senisest veel populaarsemaks sportimiskohaks ja hakkab regulaarselt võõrustama ka rahvusvahelisi võistlusi,“ ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.  

Laupäeval ja pühapäeval selgitab Tallinn Open esimesed Tallinna meistrid kettagolfis nii meeste ja naiste arvestuses kui ka eraldi harrastajate, seenioride ja juunioride arvestuses. Võistlus algab mõlemal päeval kell 10 ning mängitakse üks ring päevas. Pühapäeval kella 14 paiku saavad selgeks võitjad igas võistlusklassis. Võistlust toetab Kesklinna valitsus. 

Suurima toetaja järgi nimetatud Coolbet Järve discgolfipargis on 18 korviga ja enam kui 1,7 kilomeetri pikkune rada. See asub Viljandi maantee ja Ülemiste järve vahelises metsas, kuhu pääseb Valdeku tänava ja Viljandi maantee ristmikul asuva parkla kaudu (Viljandi mnt 13d).

Uudise rubriigid: