09.09.2021

Nädalavahetusel toimub Õismäe tiigi kaldal traditsiooniline Haabersti sügiskontsert ja laat

Laupäeval, 11. septembril algusega kell 14 toimub Õismäe tiigi kaldal amfiteatris traditsiooniline sügiskontsert Haabersti Sügis. Kontserdil pakuvad muusikalist meelelahutust ansamblid Via Baltika, Laine ja Meie Mees ning Anne Veski.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et päev tiigi ääres on täis head muusikat, sest lavale astuvad parimad artistid. „Haabersti sügiskontserdil esinevad Haabersti Puhkpilliorkester Kutter, ansamblid Via Baltika, Laine, Meie Mees ning õhtu lõpetab alati särav Anne Veski. Meeleolukale kontsertprogrammile paneb punkti ilutulestik,“ rääkis linnaosavanem.

Linnaosavanem ja juhtis tähelepanu, et kontsert toimub piiratud alal. „Vastavalt riigis kehtestatud piirangutele on sissepääs piiratud alale COVID-tõendi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel. Oma nakkusohutust ei pea tõendama kuni 18-aastased. Kohapeal on olemas ka tasuta testimise võimalus,“ ütles Siljanov.

Algusega kell 12 toimub Õismäe tiigi promenaadil suur sügislaat. Laadalt on võimalik osta talukaupa ja erinevaid käsitöökaupu ning palju muud huvitavat.

Kontsert on tasuta!

Uudise rubriigid: