02.11.2020

Naerulindude koguperematk Õismäe rabas 2020

Laupäeval, 31.10.2020, käisid nii suured kui väikesed Naerulinnud isadepäeva puhuks korraldatud koguperematkal Õismäe rabas.

Juba õppeaasta alguses otsustasid Naerulinnud, et kuna  hetkel kehtiva olukorra tõttu lasteaia siseruumis ühist isadepäevapidu korraldada ei saa, tuleb välja mõelda midagi muud. Sellest tulenevalt tuli idee, et läheks terve perega isadepäeva puhul ühisele matkale Õismäe rabasse. Mõeldud-tehtud! 

Matkapäeva hommikul oli ilmataat meile kinkinud mõnusalt karge päikesepaistelise ilma. Matkaretk oli 2 km pikk ning sellele distantsile mahutasime ära 3 mängupeatust ja 1 söögipeatuse. Selleks, et kõndimine ka natukene põnevam oleks, andsime algupunktis igale perekonnale teekonnale kaasa "Looduslapse Bingo". Ülesandeks oli looduses ringi käies leida piltidel olevaid või kirjeldustele vastavaid esemeid. Mängudeks olid meil vahvad teatevõistlused hobuse ratsutamises, sajajalgsete võidu kõndimises ning eelkõige osavust näitavas tennispalli ja lendava taldriku võistlusel. Kõik osalised olid VÄGA TUBLID ning eriti suur au ja kiitus issidele, kes võistlustes agaralt kaasa tegid ja seda lausa mitu ringi :)