31.10.2019

Naerulindude rühma Halloweeni pidu

Oktoobrikuu viimasel päeval, 31.oktoobril, tähistasid Naerulindude rühma lapsed Halloweeni pidu.

Pidustuste ettevalmistused algasid juba nädala alguses, kui Naerulinnud tegelesid rühmaruumi dekoreerimisega, et luua neljapäevaseks peopäevaks vastav atmosfäär. Selleks kaasasid pisikesed Naerulinnud oma vanemaid, kellega koos meisterdati rühma erinevaid kaunistusi. Rühmaruumis võis näha nii tonte, nahkhiiri, kõrvitsaid, ämblikke, kummitusi jpms. Selle eest suur aitäh Naerulindude rühma vanematele. 

Peo hommikul olid Naerulindude rühma lastest saanud tänu abrakadabra võluväele erinevad tegelased- nõiad, nahkhiired, kassid, Elsad, Zorrod, kummitused, kõrvitsad ja keda kõike veel. Ka õpetajad said sellest võluväest osa ning olid kehatsunud erinevateks tegelasteks. 

Naerulindude halloween (2)

Kostüümipeol  mängisime erinevaid ringmänge; tantsisime pimedas toas, kus olid erinevad liikuvad laserid ja muusika; naersime, tegime pilte ning tundsime lihtsalt suurt rõõmu tollest vahvast päevast. Nii nagu õigel peol ikka, ei puudunud ka sellelt peolt väike peolaud. Lapsed koos vanematega olid olnud väga armsad ning küpsetanud meile erinevaid kooke, toonud värskeid puuvilju, kommi, küpsiseid ja morssi. Taaskord kniks ja aitäh!

Terve päeva said lapsed kanda kostüüme ja mängida. Lapsed arvasid, et järgmine aasta võiks uuesti teha:) 

Uudise rubriigid: