09.11.2016

Kultuurikeskus Lindakivi kutsub Lasnamäe töömessile 2016

Töötukassa koostöös Lasnamäe Linnasoa Valitsusega korraldavad 10.novembril Lasnamäe Töömessi 2016. Üritus leiab aset Kultuurikeskuses Lindakivi kella 10.00–15.00.

 Töötukassa koostöös Lasnamäe Linnaosa Valitsusega kutsuvad kõiki tööotsijaid 10.novembril Kultuurikeskusesse Lindakivi Lasnamäe Töömessile 2016. Töömessil on kohal tööandjad tootmis-, tööstus-, laonduse- ja puhastusteeninduse valdkondadest Tallinnas ja Harjumaal. Kohal on 18 tööandjat ja üle 300 töökoha.

Töömessil toimub ka individuaalne karjäärinõustamine elava järjekorra alusel ning jagatakse informatsiooni Eesti Töötukassa teenustest. Sissepääs messile on tasuta. Osalejate nimekirja ja pakutavate töökohtadega saab eelnevalt tutvuda kodulehel www.toomess.ee

„Töömessi peamine ülesanne on viia kokku tööandja ja tööotsija, et mõlemad saaksid rohkem infot tööturul toimuvast. Messil on väga hea võimalus suhelda tööandjaga neutraalsel pinnal, usun, et muutuvad ka eelarvamused tööandjate osas. Messi oodatakse külastama kõiki aktiivseid tööotsijaid, kes soovivad leida tööd tootmis-, tööstus-, laonduse- või puhastusteeninduse valdkonnas,” lisas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.