07.11.2018

Nõmme 65+ kinoklubis näeb eepilist Eesti loodusfilmi

Novembri lõpus on Nõmme kinoklubis 65+ võimalik väärikas eas filmihuvilistel vaadata Joosep Matjuse eepilist loodusfilmi „Tuulte tahutud maa“, mis teeb kummarduse Eesti loodusele.

65+ kinoklubi seanss toimub kolmapäeval, 28. novembril kell 11 Mustamäel Apollo kinos (Tammsaare tee 104a). Kino külastuseks on vajalik ennast registreerida hiljemalt 23. novembriks linnaosavalitsuse infosaalis (Valdeku 13) või eakate päevakeskuses (Viisi 29 (endine Suvila 1)). Lisainfo telefonil 645 7333.

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul on nõmmekad kinoklubi hästi vastu võtnud. „Kui kevadel korraldatud üritusel osales veidi üle 60 inimese, siis oktoobrikuu filmile oli registreerunuid juba kaks korda rohkem. Eakatelt on tulnud ka palju positiivset tagasisidet ning kindlasti jätkame kinoklubi korraldamist ka järgmisel aastal,“ lausus Šillis.

Nõmme 65+ kinoklubi on esialgu kavas korraldada 3-4 korda aastas. Kevadel oli Nõmme 65+ kinoklubis võimalik näha filmi „Seltsimees laps“, oktoobris sai vaadata filmi Astrid Lindgrenist. Dokumentaalfilm „Tuulte tahutud maa“ jääb selle aasta viimaseks filmiks.

Uudise rubriigid: