18.06.2020

Nõmme kultuurikeskuse kohvik avatakse taas

Nõmme kultuurikeskuse (Turu plats 2) kohvikuruumide üürileandmise konkurss lõppes 27. mail 2020. Esitati kuus tingimustele vastavat pakkumist. Võitjaks osutus Pagaripoisid OÜ.

"Kohvikul on kultuuriasutuse juures kindlasti oluline koht. See on paik, kus saab rahulikult saalis toimunu üle kaaslasega muljeid vahetada, aega parajaks teha ja otseloomulikult ka einestada,” rääkis Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis. “Kuna kohvikuruumid asuvad linnaosa südames ja sel on eraldi sissepääs tänavalt, siis kindlasti leiavad ka kõik linnakodanikud hea kohvitamiskoha üles," lisas linnaosavanem.

Konkursi võitjaks osutus Pagaripoisid OÜ, kes esitas hinnapakkumise summale 814,05 EUR + käibemaks ühes kalendrikuus. Pagari- ja kondiitrifirma Pagaripoisid OÜ tegutseb Tallinnas aastast 1995. Nende kohvikud on mitmel pool Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Äriruumi üürileping sõlmitakse viieks aastaks. Kasutusse antava äriruumi suurus on 60,3 m2. Varasemalt tegutses kultuurikeskuses kohvik Kardemon, kellega rendileping lõppes 31. märtsil 2020 üürilevõtja soovil.

Uudise rubriigid: