31.08.2017

Nõmme linnaosa valitsus asub nüüd uuel aadressil

Sellest nädalast töötavad Nõmme linnaosa valitsus ja Nõmme vaba aja keskus aadressil Valdeku 13 asuvas Nõmme Majas.

 Nõmme Majja kolisid varem aadressil Nõmme-Kase 12b ja Vabaduse pst 77 asunud linnaosavalitsuse osakonnad, samuti Sihi 26 asunud Nõmme vaba aja keskus ja Männiku tee 96 asunud noortekeskus.

Nõmme linnaosa vanema Tiia-Liis Jürgensoni sõnul on linnaosa uue administratiivhoone – Nõmme Maja – valmimist kaua oodatud, sest seeläbi paranevad linnakodanike teenindamise võimalused. „Nõmme Majas on pinda umbes 3000 ruutmeetrit. Keldrikorrusel paiknevad söögisaaliga õppeköök, arhiiviruumid, laod ning spordisaal koos abiruumidega. Esimesel korrusel on vaba aja keskuse ja noortekeskuse ruumid ning juurdeehitises linnaosa infosaal. Teisel korrusel paiknevad linnaosa sotsiaalhoolekande osakond, halduskogu ruumid ning saal, kolmandal korrusel aga linnaosavalitsuse administratsioon ja linnamajanduse osakond,“ tutvustas linnaosavanem.

Remondi käigus korrastati endise Valdeku koolimaja seinad, hoone tagaküljele rajatud juurdeehitisse tuli uus peasissepääs, hoone sai uued kütte- ja ventilatsioonisüsteemid, korras ja sooja pööningu ning keldri, uued aknad ja uksed. Nõmme Maja renoveeris Ramm Ehituse OÜ. Ehitus ja sisustamine läks maksma ligikaudu kolm miljonit eurot.

Nõmme Majale lähimad ühistranspordipeatused on Vabaduse puiesteel Valdeku peatus, Pärnu maanteel Roheline peatus, rongiga tulles Nõmme jaam.

Linnakodanikud saavad vajadusel infot ka klienditeeninduse telefonil 645 7333.