12.05.2015

Nõmme noortemaja aiapidu toob huvielu viljad ilmarahva ette

16. mail 2015 kell 12:30 toimub Tallinna Nõmme Noortemaja hoovil (Nurme 40) aiapidu, kus õpilased näitavad huvielu vilju nii lastevanematele, sõpradele, tuttavatele kui ka uute huvide otsijaile.

Värskenduskuuri läbinud hoovilaval astub üles sõnakunsti, laulu, - tantsu- ja pillimängu harrastavaid lapsi, noori ja ka täiskasvanuid.

Õuekontserdi laval astuvad kevadballil üles liikumisrühmad (õp. Urve Keskküla), flamencostuudio Fiesta (õp. Anne Mäses), teatriring (õp. Maie Kilgas), muusikastuudio (õp. Kristel Marand), torupilliõpilased (õp. Kristel Kutseri), väikelaste võimlemise ring (õp. Eveli Strandson) ja improgrupp (õp. Virko Annus).

Kontserti teise poole algusega kell 13:45 sisutavad pilliringid: viiuliõpilased (õp. Raeli Florea ja Urve Uibokand), kitarriõpilased (õp. Andrei Lukjanov, Aet Mikli), klaveriõpilased (õp. Helen Kivimägi, Helle Sooäär, Marina Zolotarjova), plokkflöödiõpilased (õp. Maire Tamm) ja solfeežioõpilased (õp. Kseja Žemskaja-Tšertkova).

Kontserdi mõlemast osast leiab ka uuel õppehooajal tegevust alustavaid õpetajaid, kes tutvustavad oma huviringi – Karoliina Kreintaal pärimuslikku viiulit ja hiiu kannelt ning Romet Osipov klassikalist ja pop-jazz kitarri.

Pooleteist-tunnisele õuekontserdile eelneb kõikide kunstiringide ülevaatelise „Kevadnäituse“ avamine noortemaja fuajees (algusega kell 11.30). Näitus jääb avatuks 30. maini. Vaatamiseks on väljas joonistamise, maalimise, kompositsiooni, foto, kunsti ja käsitöö, keraamika, klaasi, siidi ja tekstiili, kunsti ja kirja ning puutöö ringide õpilaste tööd. Samuti jõuavad kiirusautomudelistid (juhendaja Lembit Vaher) enne kontserti algust näidata kartodroomil väikeste autode pööraseid kiirusi, mis peaks nii väikestel kui suurtel mehepoegadel pea igas mõttes pööritama panema.

Kohaletulnud saavad oma käteosavust, loovust, jalgade tööd ja mõtlemisvõimet arendada multika töötoas (juhedab Eva Luure), hoovil on ka jooksukabe võistlus (õp. Heinar Jahu).

 

Tulge ja vaadake, mida noored oskavad!

 

Lisateave:

Rainer Põldeots
Tallinna Nõmme Noortemaja
e-kiri rainer.poldeots@nnm.edu.ee
Tel 56980220

Uudise rubriigid: