30.03.2015

Nõmme noortemaja teatrietendused noortelt noortele

Aprillis on Tallinna Nõmme Noortemajas kavas teatrietendused noortelt noortele, peale selle saab osaleda ka hääle õpitoas.

Oskar Lutsu „Nukitsamees“ etendub 7. aprillil kell 16:00 Nõmme noortemaja teatrisaalis teatriringi noorema vanuserühma esituses. Noored jutustavad teatrikeeles raamatust ja filmist tuntud lugu sellest, kuis headuse jõul tuleb läbida katsumusi ja ennast tõestada. Lavale seadis etenduse teatriringi juhendaja Maie Kilgas.

9. ja  16. aprillil kell 18:00 etendub etendus „Väike printsess“ Frances Hodgson Burnetti samanimelise romaani ainetel. See on lugu Indiast Inglismaale kooli tulnud seitsmeaastasest Sara Crewest, kes peale isa surma satub väga viletsasse olukorda. Siiski leiab ta endas jõudu sõpradelegi toeks olla. Sõpru ei unusta ta ka siis, kui tema elus toimub uus pööre: isa sõber leiab pärast pikki otsimisi orvuks jäänud lapse.

Etendused toimuvad Nurme 40 teatrisaalis ja on külastajatele tasuta (lisainfo ja broneerimine: Maie Kilgas, tel 55987161).

Rahvusvahelisel häälepäeval, 16. aprillil kell 16:30 on saavad kõik hääle ja muusikahuvilised osaleda hääle õpitoas, kus hääle võimalustest ja tervishoiust ning improvisatsioonist kõneleb muusikastuudio juhendaja ja ansambel Wannabes liige Kristel Marand. Õpitoas tehakse praktilisi hääleharjutusi, et hääle tugevust ja jõudu parandada. 

Kontakt ja eelregistreerimine kristel.marand@nnm.edu.ee.

Näide hääle õpitoast

 

Rainer Põldeots

Tallinna Nõmme Noortemaja
rainer.poldeots@nnm.edu.ee, 56980220

Uudise rubriigid: