05.11.2020

Nõmmel alustab populaarne vanemluskoolituste sari

„Lapsevanema töö on keeruline ja vastutusrikas, rõõm tõdeda, et järjest enam julgevad lapsevanemad murede korral spetsialistidelt nõu küsida ja tulla enda teadmisi ka täiendama,“ ütles Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

Nõmme linnaosa valitsus jätkab lapsevanematele mõeldud koolituste sarjaga, mis hõlmavad interaktiivseid lühiloenguid, rühmatöid ja harjutusi. Kokku toimub 6 kohtumist neljapäeviti kell 18-21 Nõmme majas (Valdeku 13), algusega 12. novembril.

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul on lapsevanemate koolitused saanud nõmmekate seas väga populaarseks ja Nõmme linnaosa valitsusel on hea meel neid juba aastaid korraldada.

Peamised koolituse teemad on: kiindumussuhe, emotsionaalne turvalisus, kontakti loomine ja hoidmine, piiride seadmine, erinevad kasvatusviisid, probleemse käitumise seletused, peresuhte mõju lapse arengule ja enesetundele. Koolitajaks on psühholoog, paari- ja pereterapeut Marge Vainre.

Koolitus-seminaride eesmärk on toetada vanemaid laste kasvatamisel ja anda teadmisi erinevate olukordadega toimetulekuks.

Koolitusele on jäänud mõned vabad kohad. Osalemise soovist palume kirjutada kati.valma@tallinnlv.ee teatades lapse (laste) vanus ja lühike põhjendus, miks soovitakse koolitusest osa võtta. Osalustasu on 17 eurot (koolitusmaterjalide tasu).

Foto: Visual Hunt

Uudise rubriigid: