24.05.2021

Nõmmel alustas patrullimist Viking Security

15. maist alustas Nõmme linnaosas patrullimist Viking Security, et suurendada avalikus linnaruumi turvalisust ja ennetada toimuvaid korrarikkumisi.

„Jätkame eelmise aasta koostööd Viking Security meeskonnaga. Oleme kaardistanud need piirkonnad linnaosas, kus näeme, et avaliku korra hoidmisel on esinenud enim probleeme. Enim valmistavad muret parkides ja bussipeatustes alkoholi tarbivad linnakodanikud.

Patrullteenuse tellimisega anname signaali, et linnaruumis käitumise eeskirjad on täitmiseks kõigile ning alkoholi tarvitamist avalikus kohas Nõmmel ei tolereerita,“ rääkis Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

Viking Security mehitatud valve juht Juhan Aia sõnul sisendab turvaettevõtte patrullide nähtavus ja kohalolu kogukonnale kindlasti turvatunnet. Rõhutades, et koostöö kohaliku omavalitusega on hea tulemuse aluseks.

Turvateenust osutatakse Nõmme linnaosas 15. maist 15. oktoobrini. Ennetamaks rikkumisi võib teavitada patrulli või helistada Munitsipaalpolitsei abitelefonil nr 14410. Kui kellegi elu, tervis, vara või keskkond on ohus või on alust arvata, et midagi ohtlikku on juhtumas, tuleb helistada häirekeskusesse nr 112.

Foto: Pexels.com Alex Fu

 

Uudise rubriigid: