21.03.2017

Nõmmel toimub täna seminar Positiivne Nõmme

Teisipäeval, 21. märtsil kella 17.30–19.30ni toimub Nõmme muuseumis (Jaama 18) seminar Positiivne Nõmme, kus tehakse kokkuvõtteid programmist Positiivne Tallinn 2014–2018 ja seda Nõmme linnaosa vaatenurgast. Samas tutvustatakse ideekorjet uueks programmiks Positiivne Tallinn 2018-2022.

Nõmme linnaosa vanema Tiia-Liis Jürgensoni sõnul esitasid nõmmelased eelmisel korral positiivsesse programmi ligi 900 ettepaneku. „Ettepanekuid oli seinast seina, nii inimeste isiklikke muresid kui ka neid, mille alusel oli linnavalitsusel võimalik järgnevaks viieks aastaks prioriteete seada. Teatripiletitele allahindlust või üritusi üksikutele inimestele pole linna võimuses korraldada, küll aga said linnajuhid teada, milliste probleemide lahendamine oli linlaste meelest esmatähtis“, ütles Jürgenson.

„Nõmmel on sellest lähtuvalt ära tehtud palju suuri objekte. Näiteks Hiiu tänava remont, Valdeku valmib sel kevadel, lasteaiakohtade puuduse vähendamiseks avati Männimudila lasteaias moodulrühmad, rajatud on seitse treeninguväljakut. Need on vaid mõned näited, mis esitatud ettepanekutest realiseeriti,» lisas linnaosavanem.

Nõmmel saab programmile Positiivne Tallinn 2018-2022 ettepanekuid esitada ning arvamust avaldada Nõmme linnaosa valitsuse teenindussaalides (Vabaduse pst 77 ja Jaama 18), samuti linnaosavalitsuse veebilehel www.tallinn.ee/nomme.  Ettepanekuid ja arvamusi kogutakse kuni 16. aprillini.