07.04.2021

Noor Tegija visuaalikonkursi võitja on selgunud

Žürii ja Instagrami rahvahääletuse tulemusena osutus viie finalisti seast võitjaks Rasmus Lukase põhjalikult läbimõeldud, informatiivne ja noortepärane disain.

Osalejatel tuli kujundada läbiva disaini ja ühtse visuaalse stiiliga profiilipilt Tallinna Haridusameti noorteportaali Noor Tegija Instagrami ja Facebooki ning kaanefoto Facebooki, lähtudes märksõnadest: noortepärane, köitev, tulevikku vaatav, informatiivne, lihtsasti haaratav ja professionaalne.

Instagramis toimunud hääletusel osales 116 hääletajat, kellest 50 lemmik oli Kristiine Gümnaasiumi õpilase Rasmuse töö. Konkursi auhinnaks oli 13,3’’ full HD ekraaniga graafikalaud, mille abil tulevikus veel põnevamaid visuaale luua.

Kokku osales konkursil 20 andekat disainerit, kellest finaali pääsesid lisaks Rasmusele veel Kevin Otto Koit, Rasmus Laisaar, Laura Tombach ja Sergei Jakovlev. 

Suur aitäh kõigile hääletajatele ja osalejatele. Rõõm oli näha noorte autorite poolt nii palju erinevaid, ilusaid ja professionaalseid disaine. Viie finalisti töid näeb Noore Tegija Facebookist https://www.facebook.com/noortegija

 uusversioon-01.jpg

Uudise rubriigid: