19.02.2018

Noorte tervisekonverentsil on luubi all riskikäitumine ja tervislikud eluviisid

Neljapäeval, 22. veebruaril algusega kell 9 toimub Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis koolinoorte tervisekonverents, mille eesmärgiks on ennetada noorte riskikäitumisi ja populariseerida tervislikke eluviise.

Tervisekonverentsil on osalemas 237 noort, neist 162 põhikooli III kooliastmest ja 75 gümnaasiumiosast.

Päevakavas on koolinoortele neid huvitavatel ja aktuaalsetel terviseteemadel loengud ning töötoad erinevatelt spetsialistidelt.

7.-8. klasside noored saavad noorsoopolitseinikelt ülevaate seadusevastastest tegudest ja nende tagajärgedest ning saavad osaleda põnevates MMA 3D näidistreeningutes. 9. klassid saavad vaadata õpetlikke filme „Georg“ ja „Kaspar“, millele järgneb arutelu filmi ühe autori Märt Treieriga ja esmaabi ABC õpe Tallinna Kiirabi spetsialisti poolt.

Gümnaasiuminoortele tutvustatakse välismaal õppimis- ja elamistingimusi ning reisimisega seotud tervisehädade ennetamisi. Lisaks on võimalik neil saada ülevaade veredoonorlusest ja külastada verekeskust.

Koolinoorte tervisekonverentsi korraldamist toetavad Tallinna Haridusamet koostöös Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti ning Haabersti Linnaosa Valitsus. Koostööpartnerid on Maanteeamet, Politsei, Tallinna Kiirabi ja MTÜ Living for Tomorrow.

Tervisekonverentsi päevakava

Lisainfo

Age Tamm
Tervisedenduse vanemspetsialist
Tallinna Haridusamet
Tel: 616 4010, 5322 6049
E-post: Age.Tamm@tallinnlv.ee

 

Uudise rubriigid: