16.11.2020

Novembrikuu tegemised20

Novembrikuu on hingede....

Novembrikuu on hingedeaeg. Selle kuu tähtsamad päevad on hingedepäev, mardipäev ja isadepäev. Isadepäev oli sellel aastal täiesti teistmoodi. Kõikide rühmade isad kogunesid erinevatel hommikutel  lasteaia õue ning tegid koos lastega virgutusvõimlemist. Keha  kinnitati sooja tee ja väikeste näksidega. Koos oli vahva võimelda ja lõbutseda!

Vanema rühma lapsed esinesid teatrifestivali Kanutiaia Kann raames etendusega "Kuri karjas ehk hirmul on suured silmad".  Juhendajaks olid õpetajad Ille ja Aivi. Kepphobused valmistasid lapsed ise. Etendus oli meeleolukas ja õnnestus igati. Video sellest tegi Gustavi isa. Suur tänu!

Novembrikuus oli ka õpetajatele palju huvitavaid koolitusi. Osalesime distantsõppepäeval, mille korraldas Kolde Lasteaed. Meie õpetajad said julgustust ja ideid distantsõppe korraldamiseks. Lisaks toimus veel motivatsioonikoolitus veebis teemal "Õnnelik õpetaja muudatuste kiuste".

Jätkub  "Õueala kaardistamise ja õppeaia loomise projekt" - toimus töörühma koosolek koostöös lapsevanemaga. Arutati edasisi tegevusi õppeaia taimekastide ja taimede valikul ning linna toetuse taotluse võimalustest.

Õues said lapsed näha toredat etendust "Kes ei tööta, see ei söö" Miku-Manni teatri esituses.

Hingedekuu ei ole veel läbi ja uued tegevused ning koolitused  on tulekul.

Mõtted liiguvad juba  jõulukuusse, mis on täis toredaid üllatusi ja vahvaid päkapikke.

Ootame talve tulekut!

Eve Liigmann

õppealajuhataja