18.05.2019

Nutikad Patsupaid nutitasid hoolega!

Patsupaid jagavad oma mitmesuguseid tegevusi ka teistega - kes teeb, see jõuab! .)

Neljapäeval, 9.04 käis Patsuipaidel külas Blue-Bot aitamaks ühendada loomade ja lindude pilte nende nimetustega.

11.04 katsetasid Patsupaid GPS-kunsti. Oma jalutuskäik salvestati rakenduse teel ja seejärel uuriti, millise kujuga teekond üheskoos läbiti.. Rühmas oli igal lapsel võimalus joonistades kujutada teekonnast midagi uut. Kõik kunstitööd tulid väga omanäolised ja põnevad!

15.04 tutvusid Patsupaid robotiga Dash. Lastele tekitas robotiga tutvumine väga suurt põnevust ja elevust. Igal lapsel oli võimalus tahvelarvutiga anda Dashile erinevaid käsklusi ja juhtida robotit põrandale tehtud rajal.

16.04 panid Patsupaid rühmas kokku liitreaalsuse puslesid, millised pärast nutitelefoni rakendust kasutades ellu äratati. Põnev oli vaadata, kuidas merikilpkonn ja konnad pusledel ellu ärkasid!

30.04 käis lastel külas Persona Dolls´i Martin-Johannes, kes soovis ka Luha lasteaia nutivahenditega tutvuda. Väikesed Patsupaid said talle abiks olla, tutvustades ja näidates gruppides tegutsedes, mida kõike saab teha Bee-Boti, Blue-Boti, Ozoboti ja liitreaalsuse pusledega!

Patsupaid osalesid ka NUTIHOMMIKUVÕIMLEMISEL, kus nad said tantsida ja võimelda. Rõõmus tuju kogu päevaks oli kindlustatud!

Nutikuu lõppedes valisid Patsupaid rühma  lemmikroboti. Kõige rohkem hääli sai robot „DASH”. Enamus lapsi oli arvamusel, et neile meeldisid kõik nutivahenditega läbiviidud tegevused ja mängud! Kõige rohkem meeldis nutikuul aga just Dashiga mängimine!