18.04.2018

Nutikuu 2018 - projekt Kutsu Nutitund Külla

Kullatera lasteaed on nutikas Nutilasteaed, kus igapäevaselt toimetatakse erinevate robotite ja nutikate vahenditega. Laste ja õpetajate kaaslasteks on erinevad põnevad haridusrobotid. Oleme alati valmis looma ja katsetama ning koostöös tutvustama kaasaegset nutimaailma ka teistele huvilistele.

Projekti "Kutsu Nutitund Külla" viivad Kullaterad läbi juba teist aastat - aprillis Nutikuul ja mais MÕK kuul.

Linna lasteaedadel on projekti raames võimalus kutsuda enda lasteaeda külla Kullatera lasteaia õpetaja, et viia läbi Nutitund just enda lasteaia lastele. Registreerumisel saab valida sobiva kuupäeva, robootilise vahendi ja laste vanusegrupi.  Õpetaja läheb külla koos oma robootiliste ja nutikate vahenditega ja võimalusel arvestab tegevuse läbiviimisel laste rühma nädalateemaga. Osade vahenditega toimetamiseks on vajalik WiFi olemasolu.Tegevused toimuvad eesti keeles.
 
Aprillis 2018 on Nutitund käinud külas juba Planeedi Mudila lastesõimes ja lasteaedades Magdaleena, Kikas, Tihase, Jaan Poska, Mahtra, Mesimummu ja Mudila. Kokku viiakse aprilli kuus läbi 12 nutitundi ja MÕK kuus 12 nutitundi.
Nutikaid tunde viivad läbi Kullatera õpetajad Johanna, Anu, Maire, Merit ja Signe ning Suitsupääsupesa lasteaia õpetaja Tuuli.
Varsti algab registreerumine MÕK kuu Nutitundidesse. Ole kiire!
Nutitund2  Nutitund3