01.05.2021

Nutikuu kuuba salsa veebitund õpetajatele

Nutikuu kolmandas veebitunnis saavad tantsuhuvilised õppida kuuba salsat koos eksootilise ja särtsaka tantsuõpetaja Hansel Riveroga Kuubast.

Kuuba salsa videotund õpetajatele on filmitud Hansel Rivero ja tema stuudio Havanamoderna poolt spetsiaalselt nutikuu jaoks. Alates 29.04 kell 12.00 saavad kõik huvilised tunnis osaleda haridusameti kuuba salsa Facebooki ürituse lehel sobival ajal, kohas ja riietuses. Veebitunni pikkus on umbes 30 minutit.

Hansel Rivero tantsijakarjäär algas Havana tänavatel, kus ta juba väga noorena alustas hip-hop'i ja reggaeton'iga. Hansel on õppinud tantsimist erinevates tantsukoolides, keskendudes peamiselt Kuuba folkloorile, tantsutehnikale ja balletile.

Ta on Havana ühe populaarseima reggaetoni-, hip-hop- ja fusion stiile harrastava tantsugrupi rajajaid, esinenud mitmetes audiovisuaalsetes projektides ja ka Kuuba televisioonis.

Väga andeka tantsijana on Hansel Rivero töötanud ka Kuuba show’sid lavastavas ettevõttes Danza Mora, Hotel Nacional de Cuba showettevõttes Parisien ja maailmakuulsas Tropicana de Cuba kabarees.

Eestisse tuli Hansel aastal 2017 ja on töötanud siin erinevates tantsu- ja spordiklubides tantsuõpetaja ning treenerina.

Täna juhib Hansel Tallinnas oma tantsustuudiot Havanamoderna, kus saab õppida Kuuba salsat, Urban Kiz'i, Reggaetoni ja muid põnevaid stiile. Rohkem infot Hansel Rivero ja Havanamoderna kohta vaata siit

Uudise rubriigid: