12.09.2019

Ohutusalane teabepäev „Mina Oskan Seda“

Täna toimus ohutusalane teabepäev „Mina Oskan Seda“ Lasnamäe Spordikompleksi staadionil, kus osalesid ka Suur-Pae lasteaia Vesikiilid.

Teabepäev "Mina Oskan Seda" toimus juba üheksandat korda, kus Lasnamäe lasteaedade lapsed said teadmisi liiklusohutusest, tule- ja veeohutusest, esmaabist ning  ohutust käitumisest looduses, samuti keskkonnasõbralikust käitumisest.

Teabepäeva eesmärk oli pakkuda lasteaialastele vaheldusrikas õppepäev ning jagada teavet võimalikest ohtudest ning  teadmisi ja oskusi, kuidas sellistes olukordades käituda. Õppepäeval osales üle 60 lasteaia õpetaja, kel oli võimalus tutvuda erinevate  keskkonnateemaliste programmidega.

"Ohutu käitumine algab meist endist, meie käitumisest, meie valikutest," rõhutas linnaosavanem Andres Vään. "Kui me oskame näha igapäevases elus enda ümber õigeaegselt võimalikke ohte, neid meeles pidada, siis oskame ka end paremini hoida. Maailma kogemus näitab, et liikluse, tuleohutuse ja veeohutuse puhul on ennetus ja teadvustamine väga lihtsad, kuid väga tõhusad tegevused."