12.09.2019

Ohutusalasel teabepäeval „Mina Oskan Seda“ osales üle 500 lapse

Täna toimunud ohutusalane teabepäev „Mina Oskan Seda“ tõi Lasnamäe Spordikompleksi staadionile üle poole tuhande lapse 28 lasteaiast.

Teabepäeval anti Lasnamäe lastele teadmisi liiklusohutusest, tule- ja veeohutusest, esmaabist ning  ohutust käitumisest looduses. Koostöös Tallinna Vee ning Eesti Pandipakendiga lisandus sellest aastast ka  keskkonnasõbraliku käitumise temaatika.

Teabepäeva eesmärk oli pakkuda lasteaialastele vaheldusrikas õppepäev ning jagada teavet võimalikest ohtudest ning  teadmisi ja oskusi, kuidas sellistes olukordades käituda. Õppepäeval osales üle 60 lasteaia õpetaja, kel oli võimalus tutvuda erinevate  keskkonnateemaliste programmidega.

"Ohutu käitumine algab meist endist, meie käitumisest, meie valikutest," rõhutas linnaosavanem Andres Vään. "Kui me oskame näha igapäevases elus enda ümber õigeaegselt võimalikke ohte, neid meeles pidada, siis oskame ka end paremini hoida. Maailma kogemus näitab, et liikluse, tuleohutuse ja veeohutuse puhul on ennetus ja teadvustamine väga lihtsad, kuid väga tõhusad tegevused."

Teabepäev "Mina Oskan Seda" toimus juba üheksandat korda. Üritust korraldab Lasnamäe Linnaosa Valitsus koostöös Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti, Maanteeameti, Põhja Prefektuuri, Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi, Tallinna Vee, Eesti Pandipakendi, SK Piruetti ja Tallinna Munitsipaalpolitsei Ametiga.

Uudise rubriigid: