26.06.2020

Õismäe tiigi ümbrus saab uue teekatte

Juunis alustati Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel Haaberstis kvartalisiseste teede taastusremonttöödega. Teetöid tehakse linnaosas suures mahus ning lisaks hoovidele esmakordselt korrastatakse ka Õismäe tiigi ümbrust.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et teekatet kõnniteedel uuendatakse Õismäe tiigi pargis esmakordselt. „Õismäe tiik ning tiigi park on ehitatud ligi 35 aastat tagasi. Korrastustöid nii suures ulatuses teostatakse siin esmakordselt. See on alles esimene etapp, et teha tiigiümbrus veelgi kaunimaks. Järgmised tööd on tiigi puhastus, haljastus ja lubatud uus ja uhkem purskkaev, mis tulevikus lööks Õismäe veelgi enam särama,“ lisas Hanimägi.

Asfaltkatete uuendamise käigus paigaldatakse kõnniteedele uusi äärekive, vahetatakse olemasolevad kaevupäised uute ujuvate kaevupäiste vastu ning teostatakse ka puude hoolduslõikust. Liiklejatel palutakse järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et ehitustööde tõttu on piirkonnas tavapärane liiklemine häiritud.

Töid Õismäe tiigi pargis kestavad juuli alguseni. Ehitustöid teostab AS TREF Nord.

Uudise rubriigid: