03.10.2016

Oktoobris algav koolitussari “Lendstart” aitab ideest ärimudelini

Koolitused toimuvad ajavahemikul 26.oktoober 2016 kuni 17.jaanuar 2017 argipäeva õhtuti Loomeinkubaatoris Baltika kvartalis Veerenni 24.

Sul on idee, aga ei tea kuidas jõuda kasumliku ärimudeli ja investorite tähelepanuni? Oled juba ettevõtlusega algust teinud ja tahaksid jõudsalt edasi liikuda ja kasvada? Mõtled suurelt ja oled eesmärgiks võtnud kiire kasvu?

„Lendstart“ on Sulle kui kavatsed asutada ettevõtte või viia alustatu uuele tasemele ning tunned, et vajad süsteemset abi ja kogemust, et jõuda ideest reaalse ärimudelini, mis pakuks huvi ka investoritele. Eriti oodatud on äriideed ja ettevõtted, mis erinevaid tehnoloogilisi võimalusi kasutades loovad lisandväärtust loomevaldkondadele.

Koolitus on suunatud algfaasis ja kasvuperspektiiviga ettevõtetele, mis vastavad start-up tunnustele ning kus on olemas idee ja meeskond, aga puudub väljatöötatud ärimudel.

Koolitussari koosneb üheksast praktilisest moodulist ja sarja lõpuks koostatakse ärimudel, millele kogenud koolitajad ja praktikud annavad omapoolset tagasisidet ning nõuandeid edaspidiseks.

Koolitajateks on omal alal tunnustatud tegijad Indrek Maripuu (Loovusait, SOFAble), Kalev Kaarna (TSENTER), Kersti Tänavsuu (Tallinna Ettevõtlusinkubaator), Richard Murutar (BoatArt, SprayPrinter, Ajujaht 2016 võitja), Aleksander Tõnisson (HuntLoc, BuildIt), Lauri Antalainen (GameFounders), Triin Kask (Greenhouse CI, Tartu Ülikool), Lauri Semevsky (Terratek, Veneerium, Ajujahi top30 Halukaariku autor) ja Peeter Mark (Cloutex, Cloudbee).

Koolitussarja hind on 120 eur+km (hind kehtib ettevõtte kohta ja sisaldab kohvipause).
Tallinna Ettevõtlusinkubaatori inkubandile kehtib soodushind 90 eur+km.

 

Registreeimine ja täpne ajakava Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid kodulehel